Hizmetlerimiz

TONER DOLUMU VE KARTUŞ YENİLEME

 


Toner dolumu ve yenileme konusunda rakiplerimizin uygulamaya dahi cesaret edemedikleri çok farklı bir sistemle çalışmaktayız.

Temel olarak toner dolum merkezi adı altında çalışan firmalara toner dolumu yaptırırken iki sistemden birini kullanırsınız, bunlardan ilki yazıcı toner kartuşunu alarak dolum yaptırmak amacı ile toner dolum merkezine siz gidersiniz ve dolum yapılana kadar bekleyerek dolan kartuşu alarak geri dönersiniz.

İkinci seçenek ise dolum yapacak firma size bir kurye göndererek boş toner kartuşunu alır ve doldurarak geri gönderir. Günümüz dolumcularının kullandıkları sistem bundan ibarettir, dolum esnasında yaptıkları işlem yalnızca kartuş tankı içine toz doldurmaktan ibaret olduğundan, her ne kadar % 100 garantili toner dolumu yaptıklarını iddia etseler de her sorun çıktığında kartuş içinde çalışan parçalardan birinin arıza yaptığını iddia ederek sorunun giderilmesi için para ödemeniz gerektiğini söylemektedirler.

Toner dolumu yaptıkları kartuşunuz birkaç dolumdan sonra kullanılamaz hale geldiğinde ise orijinal toner kartuşu almanız gerekmektedir. En kaliteli toner tozu kullanılarak dolum yapılsa dahi, yazıcı kartuşu üzerindeki parçalar sürekli olarak çalıştıklarından aldığınız her kopya bir öncekine oranla daha kötü olacaktır. Bizim dışımızdaki hangi firmaya kartuşunuzu doldurursanız doldurun sonuçlar değişmeyecektir.

Bizim farkımız ne ;

Firmamızda dolum yapmak yerine yenileme yapılmaktadır, Orjinal toner kartuşu kullanan firmalar veya boş kartuş alımı satımı yapan firmalardan satın aldığımız boş orijinal toner kartuşlarını, atölyemize getirerek son vidasına kadar demonte ediyoruz.

Sökülen parçalar titiz şekilde temizlenerek üzerlerindeki tüm yabancı maddelerden arındırılmaları ardından montaj işlemi başlıyor, montaj esnasında görüntü kalitesini etkileyen görüntü tamburu (drum) manyetik silindir, temizleme bıçağı sıfır yedek parçalarla değiştiriliyor.

Kullanılan yedek parçalar orjinal kalitesinde üretilmiş, yüksek standartlarda ürünler arasından seçilmeye özen gösteriliyor, (sıradan malzeme kullanılması parçalar arasında uyumsuzluk yarattığından sorunlara neden olmaktadır) montajın ardından kaset kartuş haznesi orijinal kalitesinde toner tozu kullanılarak ağzına kadar dolduruluyor (Orjinal kartuşların yalnızca üçte ikisi doludur) dolumun ardında yazıcıda test ediliyor, yalnızca mükemmel kalitede baskı yapan yazıcı tonerleri üzerine garanti etiketi yapıştırılarak ambalaj yapılıyor. (Çalışma sistemimizi internet sitesi üzerindeki video sunumumuzu izleyerek veya google a yazıcınızın modelinizin yanına toner dolumu nasıl yapılır yazarak youtube üzerinden paylaştığımız atölyemizde çekilmiş videolarımızı izleyebilirsiniz)

Müşterimiz sipariş verdiğinde elimizdeki hazır yenilenmiş kartuşu servis elemanlarımızca kapıya teslim tarzında ilgili adrese götürerek değişim işlemini yapıyoruz. Böylece müşterimiz satın aldığı ürünün kopya kalitesini görerek alım yapabiliyor.

Yenileme yaptığımız yazıcı kartuşunun parçaları sıfır olmasından dolayı neredeyse hiç sorunla karşılaşılmıyor, kopya kalitesi düşmüyor, acil sipariş verildiğinde zaman kaybı yaşanmıyor, üstelik kullanıcı hatalarını dahi kapsayan tam garanti verdiğimizden müşterimiz toner dolum fiyatları dışında tek kuruş para ödemek zorunda kalmıyor.

Tam dolum yapıldığından en ucuz toner dolum fiyatı ödeyenlerden dahi ucuz fiyatlara baskı yapılarak çok daha ekonomik olarak çalışılabiliyor.


MUADİL TONER KARTUŞLARI SATIŞI


Firmamızda yüksek kaliteli muadil yazıcı toner kartuşları satışı yapılmaktadır, Özellikleri açısından marka ve kalite standartı bulunmayan bu ürünleri internet üzerinden online satış yapan toner satış sitelerinden veya online hızlı satış sitelerinden satın alarak ağzı yanan firmaların muadil toner kartuşlarına bakış açılarını dahi değiştirecek ürünlerimizle tanışmalarını tavsiye ediyoruz.

Yenileme ürünlerimizle aynı mantıkta adrese teslim ettiğimiz ürünlerimizin baskı kalitelerini yazıcılarında test ederek alma imkanı sunduğumuz bu ürünler için garanti standartlarımız da tam ve koşulsuzdur, içindeki toner veya üzerindeki çip bitene dek tam garanti verdiğimiz muadil (yan sanayi) ürünlerimiz orjinalinden farksız baskı kabiliyeti yanında yüksek kapasiteli toner hazneleri nedeni ile çok ekonomik baskı yapabilmektedir. Muadil toner fiyatları açısından kaliteleri ile kıyaslandığında çok ucuz fiyat listesi kullanarak satışa sunduğumuz bu ürünleri toptan muadil toner kartuşu fiyatları ile kıyasladığınızda çok ucuz olduklarını göreceksiniz.


ORJİNAL TONER KARTUŞU SATIŞI


Orjinal yazıcı kartuşları konusunda güvenle çalışabileceğiniz firmamız, müşterilerimize yazıcı kartuşları konusunda en doğru şekilde müşavirlik yapabilecek ve en ekonomik şekilde kopyalama yapabilmeniz için hangi ürünleri tercih etmeniz konusunda sizi yönlendirebilecek bilgi ve tecrübeye sahip güler yüzlü personel ile çalışmaktadır.

Satışını yaptığımız orijinal ürünlerin tamamı distribitörü veya güvenilir toptancısından satın alındığından sahte veya son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle muhatap olmanız söz konusu olamaz. Aynı anda yenileme, muadil ve orjinal ürün satışı yapmamız ve bu malzemeleri yakından tanıyan teknik ekibimiz nedeni ile sizlere en doğru bilgiler ışığında yardımcı olacağımızdan bizimle çalıştığınız sürece her zaman karlı çıkacaksınız.

Bizimle çalışmıyor dahi olsanız, yazıcı satın alırken çekinmeden danışabilir, satın alacağınız yazıcının baskı maliyetleri konusunda net bilgi alabilir, kopyalama yaparken hangi ürünleri tercih etmeniz gerektiğini sorabilirsiniz.


YAZICI ŞERİTLERİ SATIŞI


Ofisinizde kullandığınız nokta vuruşlu yazıcı şeritleri konusunda hizmet alabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ve yüksek stok seviyesi ile çalışan firmamız, yazıcınızla en uyumlu şekilde çalışacak muadil ve orijinal şeritler konusunda size destek verebilecek yeterliliğe sahiptir. Yüksek kalitelerine oranla en ekonomik fiyatlarla satışını yaptığımız printer şeritlerini kullanarak en ucuz fiyatlı şeritlerden dahi hesaplı baskı yapabilirsiniz.


TOPTAN FOTOKOPİ KAĞIDI SATIŞI


Kopyalama yapmanın vazgeçilmezi olan fotokopi kağıdı ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla çözebileceğiniz firmamız özellikle a4 fotokopi kağıdı konusunda İstanbul anadolu yakasındaki en güçlü işletmeler arasındadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tek elden ekonomik ve hızlı şekilde çözümlemeyi hedefleyen firmamız en uygun fiyatlı ve kaliteli fotokopi kağıdı satışında güvenilir tedarikçiniz olabilecek yapıdadır. Stoğumuzda her zaman yüksek adetlerde bulunan a4, a3, a5 boyutundaki fotokopi kağıtları ile acil fotokopi kağıdı siparişlerinizi ücretsiz servis sistemimiz ile en hızlı şekilde teslim etmektedir.


TOPTAN KIRTASİYE SATIŞI


İstanbul anadolu yakası maltepe ilçesinde kurulu 300 metrekarelik iş yerimizde ofis kirtasiyesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliğe sahip mağazamıza gelerek veya telefonla sipariş ederek a4 fotokopi kağıdından faks kağıdına, bilgisayar sürekli form kağıdından , plotter kağıdına, plastik klasörden, poşet dosyaya, telli dosyadan, toplu iğneye kadar kullandığınız tüm malzemeleri tek elden çözebilirsiniz. Öğlene kadar verdiğiniz acil siparişlerinizi istanbul anadolu yakasındaki ücretsiz servis güzergahımız içindeki tüm bölgelere aynı gün içinde teslim etme avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

Bizimle tanıştıktan itibaren nereden alırım, nasıl bulurum, kaç paraya alırım, garantisi varmı, ne zaman gelir, neden gelmedi gibi sorunlarınız biter, kargo ücreti, teslimat masrafları benzeri harcamalarınız biter, yalnızca işinizle ilgilenirsiniz.


ÜCRETSİZ SERVİS BÖLGELERİMİZ


İstanbul anadolu yakasına sabah ve öğlen olmak üzere günde iki kez firma servis araçlarımızla ücretsiz olarak servis hizmeti verilmektedir.

Maltepe, kartal, tuzla, sultanbeyli, pendik, gebze, sancaktepe, çekmeköy, ataşehir, beykoz, ümraniye, üsküdar, kadıköy bölgelerini kapsayan bu standart hizmetimize ek olarak çok acil durumlarda yakın bölgelerimiz olan bostancı, kozyatağı, cevizli, küçükyalı semtlerine acil sipariş hizmeti verilmektedir.


GARANTİ KOŞULLARIMIZ


Toner dolumu ve muadil kartuşlarımızın tamamı içlerindeki toz veye çip bitene dek kullanıcı hataları dahil tam garantilidir, oluşabilecek herhangi bir sorunda kartuş derhal onarılır, onarılamayacak duruma gelmiş ise (düşmüş, kırılmış, kopmuş, parçalanmış) yenisi ile değişimi yapılır. Garanti kapsamı içinde yapılan işlemlerden ek ücret talep edilmez.

 

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.