Acil toner dolum siparişi fiyatları etkilermi

Toner dolumu siparişi, acil olarak geldiğinde fiyatları değişirmi ?

 

Acil toner dolum ve acil kırtasiye siparişlerinizi İstanbul anadolu yakasındaki bölgelere en hızlı ulaştırma yeteneğine sahip olan firmamız, anadolu yakasındaki teslimatların tamamını herhangi bir ek ücret talep etmeden gerçekleştirmektedir.

Özellikle acil toner dolumu siparişlerinde stokumuzdaki hazır yenilenmiş toner kartuşu getirilerek boş toner kartuşu iade alındığı için hiç zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Acele muadil toner kartuşu fotokopi kağıdı ve kırtasiye malzemeleri siparişlerinde de malzeme tedariki ile zaman kaybetmediğimizden teslimatlar çok hızlı şekilde yapılmaktadır.

İstanbul anadolu yakası maltepe ilçesinde kurulu bulunan firmamıza ait ücretsiz servis araçlarımız, sabah ve öğlen olmak üzere günde iki kez düzenli servis hizmeti vermektedir, servis güzergahımız içinde bulunan ilçeler maltepe, kartal, pendik, tuzla, gebze, kadıköy, üsküdar, beykoz, ataşehir, ümraniye, çekmeköy, sancaktepe ve sultanbeyli dir.

Öğlene kadar vereceğiniz acil yazıcı toneri ve kırtasiye siparişleriniz aynı gün içinde teslim edilirken, öğleden sonra verilen siparişler bir gün sonraki iş günü sabah sevkiyatı ile gönderilmektedir. Firmamız cumartesi günü öğlene kadar çalışmakta olduğundan, cumartesi günleri tek servis çıkmaktadır.

Ücretsiz teslimat bölgemiz dışındaki bölge ve şehirlere gönderimlerimiz kargo şirketleri vasıtası ile olmakta ve saat 16 00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Boşta servis aracımız olduğu zamanlarda yakın çevremizdeki küçükyalı, altıntepe, bostancı, kozyatağı, içerenköy semtlerine ek servis hizmeti vermekteyiz.
 

 

 

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.