Garantili toner dolumu ucuz dolum ile neden ayrışır?

Ucuz Fiyatlara Toner Dolumu Yapan Firmalarda Garanti Sistemi Nedir?

 

            Garantili toner dolumu yapmayan dolumcu yok, dolumculuk yapan firmaların tamamı garanti veriyor hem de az buz garanti değil kime sorarsanız % 100 garantili toner dolumu yapıyor.

            Ancak müşterilerin dolumcuya sorduğu sorular garanti ile ilgili olmuyor, genelde toner dolumu ne kadar veya toner dolumu kaç para soruları ilk sırada.

            TONER NEDİR YAZICI TONERİ NASIL ÇALIŞIR konusunda bahsetmiştik, yazıcı tonerlerinin tek kullanımlık üretiliyor olmalarından kaynaklanan, parçaların aşınma ve yıpranma süreçlerini çok kısa sürmesi,  yalnızca kartuş tankı içine toz konularak yapılan dolumlarda sorun çıkması kaçınılmazdır.

            Dolumcuya götürdüğünüz size artı BOŞ TONER kartuşunun haznesi yalnızca TONER TOZU koymuş olan dolumcunun size verdiği garanti neleri kapsar. Baskı kalitesi standartları nedir, hangi durumlarda kartuşunuzla ilgilenmesi gerekir.

            Bu soruların cevabı koskoca bir hiçtir KALİTELİ TONER DOLUMU yapılabilmesinin tek yolu vardır, çalışan bütün parçaların değişmiş, orjinal kalitede toner tozu kullanılarak dolumu yapılmış YENİLEME TONER kartuşu. Yenileme yapılmış toner kartuşu DOLUM TONER kartuşu ile kıyaslandığında nerdeyse aralarında hiç benzerlik yoktur. ORJİNAL TONER kalitesinden farksız baskı yapan bu ürünlerde parçaların tamamı dolum yapan firma tarafından değiştirildiğinden sorun çıkarma şansı nerdeyse yoktur, ancak oluşabilecek herhangi bir sorunda içindeki parçaların mülkiyeti dolum yapan firmaya ait olduğundan garanti kapsamı içine girecek ve böylece kullanıcı ek ücret ödemeden arızanın giderilmesine talep edebilecektir.

            Firmamızda garanti anlayışı biraz daha abartılarak kullanıcı hataları içine alacak şekilde geliştirilmiştir. Firmamıza yenileme yaptırılan YAZICI TONERİ düşmeye, kırılmaya kadar garantimiz altındadır. Bu nedenle bizimle çalışan müşterilerimiz satın aldıkları TONERLİ YAZICI kartuşunu, içindeki toz veya üzerindeki TONER ÇİPİ bitimine dek tam garanti altındadır, oluşabilecek herhangi bir sorunda derhal onarılır, onarılmayacak kadar kötü durumda ise emsal özellikte yeni ürün ile değişimi yapılır ve bu işlemlerden hiçbir şekilde ek ücret talep edilmez.

            Firmamızın en önemli özelliği yaptığı işi çok iyi bilmesidir. TONER NEDİR KARTUŞ NEDİR NASIL ÇALIŞIR konusunu bilmeyen toner dolum merkezleri ile bağdaşmayan kalite ve garanti anlayışımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti koşullarını yakalamaktayız.

            Satışını yapığımız MUADİL TONER KARTUŞU modellerinden de en iyisi fiyatlarla müşteriyle buluşturan firmamız, orijinal kalitedeki bu ürünlerinde kullanımı bitene kadar arkasında durmaktadır. UCUZ MUADİL TONER kartuşları veya piyasada satılan DOLAN TONER, bitmeyen toner doldurulabilen toner adı altındaki ürünlerde benzerliği bulunmayan KOLAY DOLUM YAPILAN LAZER yazıcıların yanında karmaşık yazıcılara ait muadil ürünlerimizin de tamamı yüksek kaliteli ve tam garantilidir.

            Üretimini yaptığımız yenileme yazıcı kartuşları ve ithal yazıcı tonerlerimizle tanışmanızdan itibaren yazıcı tamircileri ve yetkili teknik servisleri tarafından anlatılan TONER DOLUMU ZARARI konusundaki söylemlere sadece gülüp geçeceksiniz. TONER DOLUMU NASIL YAPILIR kaliteli dolumun özellikleri nelerdir konusunda geniş bilgi sahibi olacaksınız.

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.