Kaliteli toner dolumu neden önemlidir? Niçin tercih edilir?

Kalitesi Yüksek Toner Dolum Yapımında Malzeme Ve İşçiliğin Önemi  

 

Kaliteli toner dolumu yapımı ayrı bir özellik gerektirir, bunun nedeni toner dolumu merkezi içinde çalışan birkaç kişinin kaliteye önem vermesi hiçbir zaman yeterli olmaz.

            Kaliteli toner dolumu yapan firmalar da kalite bir sistem haline dönüşmüştür. Kaliteli üretim alınan ham maddeden seçilen personele, servis hizmetinden, siparişin alımına, üretim bandının kurulmasından kalite kontrole kadar düzgün bir sistem kurulduğunda işler.

            Dolum yapan usta, bu konudaki en becerikli usta dahi olsa eğer elindeki ekipman yeterli değil, kullandığı malzeme kalitesiz ise yapabileceği fazla bir şey yoktur. En iyi usta en kaliteli malzemeleri kullansa bile yaptığı en kaliteli toner dolumu, test edilmeden müşteriye gidiyorsa sorun çıkma ihtimali yüksektir.

            Sonuçta kalite bir süreçtir, TONER NEDİR bilen eğitimli personel ile başlayan bu süreç içerisinde TONER DOLUMU NASIL YAPILIR konusuna hakim müşteri temsilcisi, TONER TOZU konusunda en iyisini, en kalitelisini bulup satın alabilecek satın almacı TONER FİYATLARI belirlenirken maliyetlerin iyi analizini yapacak pazarlama ekibi, teslimat sırasında müşteriyi yakından bilgilendirebilecek güler yüzlü teslimat elamanı.

            İşte bunların hepsi bir araya geldiğinde kaliteli üretim yapılabilir, yüksek kalite standartlarında üretilen ürünlere güven duyulacağından, bunun yansıması olarak GARANTİLİ TONER DOLUMU yapılması ve garanti koşullarının müşteri lehine sürekli geliştirilebilmesi.

            Bütün sistem bu işleyiş içinde yürüdüğünde firmaya olan müşteri güveni zirve yapacak, çalıştığı firmaya güven duyan müşteriler ise TOPTAN TONER DOLUMU alımlarında bile gönül rahatlığı ile size güveneceklerdir.           

            Kurulduğumuz 1999 yılından bu yana her zaman önce kalite dediğimizden bu gün kendi kulvarımızda lideriz, müşterilerimiz onlara en iyi ürünleri en iyi fiyata sunduğumuzu biliyorlar, tedarikçilerimiz kalite anlayışımızı bildiklerinden dünya standartlarındaki en iyi ürünleri bizim için üretiyor veya tedarik ediyor, BOŞ TONER ALIMI SATIMI yapan kişiler bile ORJİNAL TONER kullanan şirketlerden topladıkları boş YAZICI TONERİ kartuşlarının en iyilerini seçebilmemiz için ilk bize getiriyorlar, rakiplerimiz bize saygı duyuyor, kendi becerilerini aşan ürünleri bizim firmamızdan tedarik ediyor.

            Sonuç olarak kalite bir bütündür ve bütün taşlar yerine oturduğunda ortaya mükemmel bir yapı çıkıyor.

            Aslında bunların tamamının oluşumu İstanbul Anadolu yakasındaki ilk toner dolum merkezini açtığımızda ortaya çıktı, günümüz toner dolumcuları birbirleriyle rekabet ederken, bizim kurulduğumuz dönemde tek rekabet edeceğimiz ürün orijinal ürünlerdir.

            Lazer yazıcıların bu kadar yaygın olmadığı TONER ÇİPİ denilen elektronik kartın henüz icat edilmeye gerek duyulmadığı dönemlerde KOLAY DOLUM YAPILAN LAZER YAZICILAR üretilirken, MUADİL TONER KARTUŞU henüz bilinmezken biz verdik, ancak o dönemler yalnızca orjinal toner kartuşları ile rekabet etmemiz yanında, çok para ödeyerek satın alınan Lazer yazıcılara büyük önem veren müşterilerimizi TONER DOLUMU ZARARI konusunda ikna etmeye çalışarak YAZICI TONERİ FİYATLARI ile toner dolumu fiyatları arasındaki avantajlardan bahsederek günlerimizi geçirdik.

            Lazer yazıcıların ucuzlayıp, kullanıcıların dolum yaptırmaya daha kolay ikna olduğu yıllarda ise YENİLEME TONER fikrini oturtmaya çalışıp, UCUZ MUADİL TONER NEDEN UCUZDUR konusunda bilgi vermeye çalıştık.

            Bu güne kadar emin olduğumuz tek konu kaliteli ürün kullanmaya alışan herkes kalite anlayışından vazgeçmiyor, TONER YAZICI kullanan birkaç bin müşterimiz oldu, Anadolu yakasındaki en büyük ve en kapsamlı toner dolumu merkeziyiz, yıllar DOLUM TONER yerine yalnızca bütün parçaları sıfır olarak değişmiş yenileme toner kartuşları üretimi yapıyoruz, bazı müşterilerimizi ikna eden ucuz toner dolumu firmalar olsa bile ucuz ürünün cazibesine kapılan müşterilerimiz çok kısa süre sonunda tekrar bizimle çalışmaya başladılar. DOLAN TONER, bitmeyen, doldurulan, dolabilen benzeri isimlerle anılan ürünleri kullanmak için olanların tamamı yine bizimle çalışmaya devam ediyor.

            Bizde boş durmuyoruz, gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek her zaman daha iyisini nasıl yaparız diye çalışıyoruz.

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.