Muadil toner-toner dolum kalitenizi nasıl görürüm

 Yazıcı toner dolumu ve muadil toner kartuş kalitemizi denemek bedava

 

Muadil toner kartuşu ve toner dolumu konusunda bütün dolumcu ve ithalatçılar en iyisini ürettiklerini veya ithal ettiklerini beyan etseler bile kullanıcıların büyük kısmı kaliteden memnun değiller.

Biz konuyu biraz abartarak İstanbul anadolu yakasında faaliyet gösteren firmaların tamamına ücretsiz kalitemizi test etme imkanını sunuyoruz.

Dolum yapan firmalar genel olarak boş toner kartuşunuza dolum yaptıklarından ve doldurulan ürünün mülkiyeti size ait olduğundan kabul etmeme gibi bir şansınız olmaz. Sonuçta kaderinize razı olarak iyi veya kötü kullanmak zorunda kalır yada yeni toner kartuşu satın almak zorunda kalırsınız.

Neden toner dolumu ve muadil toner kartuşlarımıza güveniyoruz


Herşeyden önce biz dolum değil yenileme yapıyoruz, yani sizin kullandığınız toner kartuşu üzerinde işlem yapmadan, size elimizdeki hazır ürünü getiriyoruz. Yenileme yapmış olduğumuz ürün üzerindeki çalışan parçaları yenileriyle değiştirmiş, test etmiş, orjinal kalitesinde baskı yaptığına emin olduğumuz yenileme kartuşu iş yerinize getiriyoruz. Yazıcınıza takıp çıktı alıyoruz, kopya kalitemiz mükemmel değilse almıyorsunuz.

Orjinalden farksız diyorsanız, getirdiğimiz toner kartuşunu alarak boş tonerinizi iade ediyorsunuz. Çalışma sistemimiz 1999 yılından beri aynı şekilde olduğundan, yazıcı kartuşunuz hiç eskimiyor, baskı kaliteniz hiç düşmüyor.

Muadil yazıcı tonerlerimiz de aynı şekilde, dünyada üretilen en kaliteli mudil yazıcı kartuşlarını ithal ediyoruz, orjinal ürünlerden farksız kalitedeki bu ürünlerin sorun çıkarma ihtimali orjinali ile aynı olduğundan sizi yolda bırakmıyor.

En kaliteli ürünleri en iyi fiyatlara satmamız yanında en kapsamlı garantiyi veriyoruz, satın aldığınız ürünler içlerindeki toz veya çip bitene kadar koşulsuz garantimiz altında, oluşabilecek herhangi bir sorunda derhal onarıyoruz, onarılamayacak durumdaysa yeni ürünle değişimi yapıyoruz.

Sonuçta kendimize, ürünümüze ve firmamıza çok güveniyoruz, bizimle çalışmaya başladıktan sonra aynı güveni sizde yaşayacaksınız.

 

 

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.