Muadil Toner

 MUADİL TONER

İş sektörünün ofiste kullanılan yazıcılar hem işletmeler arası işlemlerde hem de kişisel işlemlerde büyük önemi vardır. Fatura kesmek, antlaşmalar düzenlemek, sanal ortamda belge saklamak ve birçok işlemi yaptığımız yazıcıları seçerken küçük bir araştırma yapmamız gerekir. Yazıcı alırken fiyatının yanında, teknik özellikleri, yedek parçaların değişme koşulları, baskı hızı ve kalitesi konularına dikkat etmek gerekir. Toner dolumu yapılıp yapılmadığını da sormalısınız.
Yazıcılar, farklı fonksiyonlarda üretilmiş, modeline göre özelliklere sahiptir. Kartuş değişimine mecbur bırakılan yazıcıların fiyatları oldukça düşüktür. Fiyatı uygun diye aldığınız yazıcıları alırken, kartuş fiyatlarını da değerlendirmenizi öneririz. Bazı yazıcı üreticileri kartuşlarının üzerine bir çip koymuştur ve sadece orijinalle yenilenmesini zorunlu kırmıştır. Bazı resetleme programları geliştirilmiş ve çipler devreden çıkarılabilmiştir. Bu uygulama sonunda yazıcınızın orijinal parçasıyla oynandığı için garantiden çıkabilir, bu riski göze alabiliyorsanız resetleme uygulaması yaptırmalısınız. Toner dolumu yapılırken çip değişimi de yapılırsa sorunsuz şekilde baskı almaya devam edersiniz.
Toner dolumu yapılırken diğer parçalara bulaştırılmaması gerekir. Druma bulaşan fazla toner tozu baskıda bazı lekelere neden olacaktır. Özellikle resmi belgelerde kalitesiz bir baskı işletme imajınızı olumsuz etkileyebilir.
 
Kaliteli baskı yapmanız sağlayan, orijinal ürün niteliğinde olan muadil toner, Marmara büro güvencesiyle satılmaktadır. 1999 yılından beri sektöre adını yazdıran firmamız, tüm yazıcıların ihtiyacını karşılamaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nda olan müşterilerimiz için özel servis aracımız hizmet vermektedir. Kısa sürede müşterimize ulaşılır, toner dolumu sorunsuz şekilde yapıldıktan sonra gereken baskı denemesi yaptırılır. Sorunsuz baskı alabilen müşterimiz gönül rahatlığıyla ödemesini yapacaktır.
İstanbul ve ülkenin her iline muadil toner satışı yapılmaktadır. Tüm büro malzemeleri ihtiyacınızda sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Farklı markaların ürünleri bulundurularak çeşitlilik sağlanır. Ayrıca her bütçeye uyan fiyatlarla büronuzun gereksinimlerini gidereceksiniz. Öğleden önce gelen ürün siparişlerinde aynı gün kargo hizmetimiz vardır. Ürün depodan temin edilir ve mesai saati bitmeden gönderilir. Sitemizi takip edenler yaptığımız kampanyaları ve indirimleri yakalarlar ve ofis ihtiyaçlarını ekonomik olarak tamamlarlar. Muadil toner isteğinizde danışma hatlarımızdaki görevli arkadaşlarımızdan gerekli bilgi desteğini alabilirsiniz. Günün her saatinde bize ulaşabilir, toplu alışverişlerdeki indirimleri öğrenebilirsiniz.

 

Makaleler

© 2014 Alo Kartuş | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım : Pion Bilişim
Tüm isimler, logolar, resimler ve markalar karşılık gelen hak sahiplerinindir. Sadece referans olması amacı ile eklenmiş ve/veya alınmıştır.